Kontakt

Skontaktuj się z nami, Z przyjemnością Ci pomożemy

Z przyjemnością Cię poznamy i dowiemy się więcej o Twojej firmie

Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.
Nasi eksperci skontaktują się z Państwem niezwłocznie po otrzymaniu zapytania.

Siedziba Radom

ADW Projekt Sp. z o.o.
ul. mjr. Jana Piwnika-Ponurego 1/49
26-600 Radom

Biuro Warszawa

ul. Reniferowa 90
03-289 Warszawa
biuro@adw-projekt.pl

Spotkajmy się

Nie zwlekaj!

Zadzwoń do nas

691 340 992

Godziny Otwarcia

7:00 – 15:00 Pn-Pt

Napisz do Nas

biuro@adw-projekt.pl

Zarząd

  • Dagmara Cichecka Papis
  • d.cichecka-papis@adw-projekt.pl
  • +48 607 099 030
  • Artur Papis
  • a.papis@adw-projekt.pl
  • +48 691 340 992

Dział projektu i realizacji

  • Tomasz Bednarczyk
  • t.bednarczyk@adw-projekt.pl
  • +48 691 340 446
  • Łukasz Dylewski
  • l.dylewski@adw-projekt.pl
  • +48 691 340 176
  • Rafał Kwas
  • r.kwas@adw-projekt.pl
  • + 48 691 340 376

Zgłaszanie awarii

Telefon i mail czynny 24h/365 dni w roku
tel: +48 691 340 058

Siedziba Radom

Biuro Warszawa

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach?

Porozmawiajmy!