Systemy Teletechniczne

System Okablowania Strukturalnego

Budowa okablowania strukturalnego ma z założenia zapewnić dostęp z każdego punktu abonenckiego (inaczej: gniazda okablowania, przyłącza, punktu fizycznego) dostępu do sieci komputerowej, usług telefonicznych, systemów sygnalizacji (np. p.poż., antywłamaniowych), systemów telewizji i wideo. Okablowanie strukturalne jest niezbędnym elementem systemu IT – służy do przenoszenia sygnałów transmisji danych pomiędzy komputerami, serwerami oraz innymi urządzeniami sieciowymi, oraz głosu, w postaci sygnałów analogowych lub telefonii cyfrowej ISDN. Coraz częściej, okablowanie strukturalne jest wykorzystywane również do transmisji treści multimedialnych, takich jak telefonia IP, wideokonferencje, czy CCTV IP (sygnał wideo tzw. Video over IP – VVoIP) oraz transmisji niskonapięciowych sygnałów sterujących budynkiem związanych z systemem BMS (Building Management System).

System Nagłośnień

Firma ADW Projekt zajmuje, doborem oraz montażem systemów nagłośnieniowych w obiektach budowlanych. Oferujemy systemy nagłośnieniowe dla każdego typu obiektu, niezależnie od jego powierzchni oraz przeznaczenia. Nasi klienci otrzymują od nas pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomagamy dobrać odpowiedni system, zarówno pod kątem technicznym jak i cenowym , tworzymy również kompletną dokumentacje wykonawczą

Telewizja Kablowa i Satelitarna

Oferujemy pełen asortyment sprzętu do budowy nowoczesnych spełniających wymagania techniczne:

  • Profesjonalnie zaprojektowane i wykonanie systemów antenowych TV satelitarnej i naziemnej.
  • Zintegrowane okablowania teletechniczne z wykorzystaniem kabli koncentrycznych, skrętki i światłowodu do każdego lokalu.
  • węzły dystrybucyjne wykorzystujące systemy multiswitchowe, które umożliwiają pełny dostęp do sygnałów satelitarnych min. z dwóch najbardziej popularnych satelitów np. HotBird-a i Astry oraz sygnałów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i radia. Ułatwiają one łatwe podłączenie się do węzła dystrybucyjnego wielu operatorom kablowym oraz integrację z instalacjami telekomunikacyjnymi, alarmowymi i domofonowymi.

Wzmacniacze Sygnału

Polecamy Państwu montaż Repeaterów Signal GSM-305 A6765 służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaję się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwy. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.

Przyłącza Telekomunikacyjne

Firma ADW Projekt wykonuje przyłącza energetyczne i telekomunikacyjne. Instalacje takie wykonuje się w początkowej fazie każdej inwestycji, niezależnie czy jest to budowa małego domu czy dużego kompleksu przemysłowego. Zrobimy dla Państwa projekt przyłącza, pomożemy uzyskać wszystkie potrzebne pozwolenia a następnie szybko i fachowo wykonamy przyłącza.

Pozwól Nam Zadbać
O Twoje Bezpieczństwo

Skontaktuj się z nami